Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
myślę że niebawem pojawią się na interii bo cały czas jest zapchany portal i nie da się wejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie, powiedziecie, jak Wasz list wyglądał. Ja napisałam, że najpierw byli w kościele, później poszli na salę i tam była uroczystość. (nie pamiętałam, jak jest wesele) Napisałam, że panna młoda miała biały kostium i białe pantofle, wyglądała ładnie, była zadowolona i uśmiechnięta. Do tego, że jest wysoka, ma niebieskie oczy i długie włosy. Napisałam, że ja się czułam na imprezie bardzo szczęśliwa, bo wszyscy tam tańczyli, jedli i pili wódkę. Jeszcze, że najciekawszy prezent to moim zdaniem auto od rodziców. Młodzi chcą kupić sobie nowe mieszkanie i pracować w Moskwie - przyjaciel w banku, a "małodaja dama" () w sklepie. Aha i że poznali się w parku.
Ostatnio edytowany 14 maja 2010 r. o 14:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kiedy beda te wyniki????????????????przeciez juz dawno jest po egzaminie podstawowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś znajdzie niech linka da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dawno odpowiedzi powinny być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już jest coraz lepiej bo w większości stron arkusze sie pojawiaja.. miejmy nadzieję że odpowiedzi zaraz podadzą...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co macie w zadaniu 4?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bhadefeg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak daliście w 6?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 4 mam: 1E 2A 3H 4G 5C 6D 7B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rybeczka napisał:
bhadefeg
bhadfeg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozecie to przeslijcie jeszcze raz tą stronke z transkrypcja i arkuszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.mmpoznan.pl/5001/2010/5/14/matu...e?category=news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na 4 dalam odp zgodnie z arkuszem z CKE. Rybeczko nie moga byc takie jak Twoje w 4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.mmpoznan.pl/5001/2010/5/14/matu...e?category=news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tak jak ewa eahgcdb wg arkusza na cke bo na mat mialam w innej kolejnosci podpunkty podane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi się tak wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak narazie 15/15. a w 4 wg mnie powinno byc EAHGCDB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w 1 jak macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez mam dokladnie tak jak ewa miejmy nadzieje ze to jest dobrze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...